45.027
Bearbeitungen
K (→Kader 2004/05) |
K (→Kader 2004/05) |
||
Zeile 591: | Zeile 591: | ||
| align="center" | 2004 | | align="center" | 2004 | ||
| Minnesota Wild | | Minnesota Wild | ||
|- bgcolor="#FACC2E" | |||
! XX | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Czech.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Karol Sloboda]] | |||
| align="center" | 16.05.1983 | |||
| [[Bratislava]], [[Tschechoslowakei]] | |||
| align="center" | 2004 | |||
| HC Sparta Praha | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |